ثبت نام

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی


آیا از نداشتن کپشن بانمک رنج می‌برید و نمی‌توانید زیر عکس‌هایتان چیزی بنویسید که لایکخورش ملس باشد؟

آیا محصولی دارید که نمی‌توانید آن را خوب به مشتریان معرفی کنید و روی دست‌تان باد کرده؟

آیا رئیس‌تان گفته «برای پیج شرکت محتوای بترکان تولید کن» و شما حتی نمی‌دانید محتوا چیست؟

آیا می‌خواهید بلاگر شوید ولی اصلا نمی‌دانید وبلاگ چیست؟

آیا دوست دارید یک رسانه شخصی راه بیندازید ولی بلد نیستید از کجا باید شروع کنید؟

غصه نخورید! با شرکت در کلاس‌های «تولید محتوا» نه تنها پاسخ همه این «آیا»ها را می‌فهمید که «آیا»های بیشتری را هم یاد خواهید گرفت!

 

مدرس : علیرضا کاردارعلیرضا کاردار، متولد خرداد 1358 و فارغ التحصیل مهندسی عمران هستم که پس از دریافت جایزه داستان‌نویسی در سال 1372 تا امروز به‌طور مستمر می‌نویسم. پس از چاپ متن طنز در هفته‌نامه گل‌آقا به نوشتن در این رشته علاقه‌مند شدم. از آن زمان در نشریه‌های طنزی همچون خط خطی، بی قانون، بچه مشد و... نوشته‌ام. از سال 1392 همکاری‌ام با روزنامه خراسان شروع شد و از سال 1396 به‌عنوان دبیر صفحه «همشهری سلام» این روزنامه تا امروز همکاری داشته‌ام.

در کنار اینها، نویسندگی برای جنگ‌ها و سریال‌های شبکه خراسان، مسابقه بومرنگ شبکه سه، برنامه‌های رادیویی، نمایشنامه، فیلم،کلیپ‌، پادکست‌، نرم‌افزار، ویژه‌نامه، پوستر، تبلیغات، انیمیشن، تلویزیون اینترنتی اینارو و... را نیز انجام داده‌ام. همچنین چندین دوره کارگاه آموزش طنزنویسی در مراکز مختلف (دانشگاه فردوسی، فرهنگسرای رسانه و...) برگزار کرده و داور چند جشنواره طنزنویسی و استنداپ کمدی (کانون کتاب دانشگاه فردوسی، نشریات دانشجویی و...) نیز بوده‌ام.

اطلاعات دوره آموزشی

مدت دوره
12 ساعت
تعداد جلسات
6 جلسه
ظرفیت کلاس
15 نفر
هزینه ثبت نام
210000 تومان
شروع دوره :
1399-05-12
پایان دوره :
1399-06-31
برنامه هفتگی :
یکشنبه 16-14