ثبت نام

کارگاه تولید فیلم


از آنجا که آموزش سینما کاملاً عملی ست، شیوه نوین ورکشاپ ساخت فیلم با تاکید بر آموزش در حین تولید و با ساختار نوین زیر تعریف می‌شود.

این دوره تلفیقی از چند ورکشاپ آموزشی و عملی می‌باشد.

۱- مقدمات 

هنرجوها ابتدای امر مبانی سینما را در حد لزوم خواهند آموخت و با اصول اولیه سینما آشنا خواهند شد و منابع مربوطه بدان‌ها معرفی خواهد شد.

۲- مشاغل

جلسات معرفی مشاغل سینمایی که توسط اساتید برتر هر شغل برگزار خواهد شد. این کلاس‌ها مدت زمان کوتاهی خواهد داشت و صرفاً به معرفی مشاغل و رابطه مشاغل مختلف با یکدیگر خواهد پرداخت: بازیگری، کارگردانی، دستیار کارگردانی و منشی صحنه، تدوین، فیلمبرداری، کارگردانی هنری، صدابرداری، فیلمنامه‌نویسی، مدیریت تهیه و تولید، گریم و...

امیر اطهر سهیلی، سعید ولیزاده، ملیحه کوروش‌زاده، محمدصادق دهقانپور، محبوبه سلطانی، امیرمسعود سهیلی، حامد تهرانی، احسان غفوریان، محسن طیبی ، سمیه ارقبایی و... اساتید این دوره هستند.

۳- تحقیق و مطالعه

پس از پایان موارد فوق و با پیشنهاد مدرسین و انتخاب هنرجو، هر هنرجو در یک زمینه حرفه‌ای شروع به مطالعه و پژوهش زیر نظر استاد مربوطه می‌کند و خود را برای ارائه کار عملی آماده می‌کند.

۴- ساخت فیلم

فیلم کوتاهی بر اساس فیلمنامه هنرجویان دوره فیلمنامه که با مشاوره استاد فیلمنامه‌نویسی تهیه شده است توسط هنرجویان دوره کارگردانی که استاد خود را به عنوان مشاور در کنار خود دارند ساخته می‌شود. فیلمبرداری توسط هنرجویان دوره فیلمبرداری، صدابردای توسط هنرجویان این دوره و.... . در تمامی مراحل استاد در کنار هنرجو به صورت عملی به وی آموزش می‌دهد.

مدرس : جمعی از اساتیداطلاعات دوره آموزشی

مدت دوره
60 ساعت
تعداد جلسات
30 جلسه
ظرفیت کلاس
20 نفر
هزینه ثبت نام
780000 تومان
شروع دوره :
1398-08-28
پایان دوره :
1398-11-28
برنامه هفتگی :
پنجشنبه 18-16