ثبت نام

زبان ویژه خبرنگاران


اگر به روزنامه نگاری علاقمند و  یا در عرصه رسانه فعال هستید و آماده اید با دنیایی بزرگ تر از دنیای کنونی که با آن ارتباط دارید، تعامل بر قرار کنید. این دوره برای شما طراحی شده است.

 

اگر می خواهید منابع خبری خود را گسترش داده و به سراغ منابع دسته اول بروید، اگر می خواهید با رسانه های خارجی تعامل داشته باشید و یا احساس می کنید مطالبی برای ارائه در سطح جهانی را دارید، این دوره برای شما طراحی شده است.

 

 اگر می خواهید سطح تسلط خود به زبان انگلیسی را بالا ببرید  و یا  به دنبال فرصتی برای ارتقا توانایی تان در خواندن ، نوشتن ، درک مطلب و ترجمه متون مطبوعاتی هستید، باز هم باید بگوییم که این دوره برای شما طراحی شده است.

 

"دوره آموزش زبان ویژه روزنامه نگاران"، مقدمه ای است برای روزنامه نگارانی که به یادگیری خواندن، نگارش و ویرایش در حرفه روزنامه نگاری امروزی به زبان انگلیسی علاقمندند. در این دوره بر  آشنایی مقدماتی با اصول نگارش حرفه ای، ترجمه متون مطبوعاتی و درک مطالب نوشتاری و صوتی تاکید شود. 

مدرس : علیرضا رضا خواهدکتری علوم سیاسی، دانشگاه اصفهان. فوق لیسانس مطالعات آمریکا، دانشگاه تهران. لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی، دانشگاه تهران

•مدرس دانشگاه

•دبیر سابق سرویس بین الملل روزنامه خراسان

•دبیر سابق سرویس بین الملل هفته نامه پنجره

•معاونت اخبار بین الملل خبرگزاری مهر

•دارای مدرک مترجمی همزمان از آمریکا

اطلاعات دوره آموزشی

مدت دوره
20 ساعت
تعداد جلسات
10 جلسه
ظرفیت کلاس
20 نفر
هزینه ثبت نام
175000 تومان
شروع دوره :
1397-07-23
پایان دوره :
1397-08-30
برنامه هفتگی :
شنبه و چهارشنبه 16-18